top of page

הרצאות וסדנאות

 לארגונים ולארועים סגורים

למי זה מתאים?


זה מתאים לצוותים של עד 50 אנשים, כי התכנים משלבים תרגילים והשתתפות וככל שהמספר משתתפים עולה האומץ להשתתף יורד. התכנים דורשים ריכוז ולכן הם מתאימים לאירועים שבהם המשתתפים ערוכים ומוכנים לצרוך תוכן משובח. או במילים אחרות, אם זה ערב שאתם רוצים להשתכר ועל הדרך שיהיה מישהו ברקע זה לא בשבילכם ולא ובשבילי.

בשנים האחרונות אני מעביר כל מיני הרצאות וסדנאות בכל מיני נושאים שונים ומגוונים.
התכנים הם כמעט תמיד על יצירה אבל בפועל הם מלמדים בעיקר על חיזוק המודעות לעצמנו, כי לרוב מה שתוקע את היצירתיות שבנו לפרוץ זה לא חוסר יצירתיות, זה יותר עודף של ביקורת עצמית ופחדים שהצטברו להם. זה זמן נפלא להשתחרר מהם ולהזכר איזה כיף ופשוט זה ליצור ביחד
זה מתאים גם לארגונים ואנשים שלא מתעסקים ביצירה ביום יום שלהם אבל הם סקרנים וחמודים.

1.gif

סוגי סדנאות


סדנת יום שלם

(שמונה שעות) -

סדנה יומית שאני מעביר ביחד עם זוגתי שמכילה שיעור תנועה והרצאות בנושא "מהי יצירה".
מדובר ביום מטלטל לחיוב שמשלב התעוררות של הגוף ושל המחשבות. היום מסתיים בתרגיל אישי שכל אחד מהמשתתפים מעביר מול הקבוצה. לארגונים שרוצים לעבור משהו עמוק יותר.


סדנת תובנות

(בין שעה ורבע - שלוש שעות) -

אנחנו חושבים כל הזמן בסדר לא רציף ובמהירות מאוד גבוהה, בגלל שאנחנו כל כך מאמינים ופועלים לפי המחשבות שלנו חולפים על פנינו המון דברים מבלי שנשים לב. בשיעור תובנות נלמד איך להשתמש במחשבות היומיומיות שלנו כדי ליצור ונבין שכולנו הרבה יותר דומים ממה שחשבנו.

סדנת ״יש פה משהו״

(בין שעה ורבע לשלוש שעות) -

איכשהו התרגלנו והרגילו אותנו לחשוב בצורה מאוד מצומצמת, בסדנה הזאת נלמד איך לחשוב רוחבית ואיך לפתח את היכולת לזהות איפה יהיה לנו קל ליצור. במהלך הסדנה נרגיש על בשרנו כמה זה קל ליצור עם רק משנים במעט את דרך ההסתכלות שלנו על דברים.

סדנת תחושות

(בין שעה ורבע-שלוש שעות)-

יש לנו כל הזמן תחושות בגוף, ולמרות שאנחנו מאוד שונים התחושות בגוף שלנו פועלות בצורה מאוד דומה והן יחליטו בסופו של דבר איך ואם לקבל את התוכן.
במהלך הסדנה נבין איך אפשר ליצור בעזרת הבנה נכונה של תחושות הגוף, איך אפשר לשמור את החדר תמיד איתנו ואפילו נלמד לדעת מראש אם התוכן שלנו יעבוד או לא. נשמע יומרני? זה לא.


איך לעמוד מול קהל

(שעה ורבע- שלוש) -

איכשהו הפחד הזה נוגע או נגע בכולנו, כבני אדם זה לא טבעי לנו לעמוד מול אנשים אחרים ולקבל את כל התשומת לב הזאת, אז עם השנים נוצרו כל מיני טריקים איך לעמוד מול קהל, אבל הם לרוב לא נוגעים בבסיס של אותן חששות. במהלך הסדנה נבין מה באמת הפחד בלעמוד מול קהל ולאט לאט נשתחרר ממנו על ידי מודעות וקבלה של המציאות.

איך ליצור בקלות

(שעה ורבע- שלוש)-

הדבר שמונע מאיתנו ליצור בקלות זה הפחד שלנו ליצור משהו בינוני, בשיעור הזה נלמד שלהיות בינוניים זה מדהים! אם לומדים לנצל את זה במקום לפחד מזה. השיעור מכיל המון תרגילים כייפים שמזכירים לנו שיצירה אמורה להיות מהנה לפני ״טובה״ וכשבאמת מצליחים לשמור על עצמנו בתהליך, היא ישר נהיית טובה.
* מאוד מומלץ לצוותים וקבוצות שרוצים לחזור לכמה רגעים להיות ילדים (אבל לחלקים הכייפים של להיות ילדים, לא של לאכול נזלת וכאלה)

1
2
3
4
5
6

איפה הרצאתי עד היום?

אז אנשים אוהבים לראות לוגואים של חברות מצליחות כדי להבין שזה בשבילם אז אני אשחק איתכם קצת את המשחק הזה:

download-3.png
download-2.png
download-1.png
download.jpg
download.png
גיתם.jpeg
אורט.jpg
Screen Shot 2022-08-13 at 21.47.22.png
קופי וויז.png
download (3).jpeg
PayPal.svg.png

לעוד פרטים

הודעתכם נשלחה בהצלחה 

bottom of page